Par mums

              TĀ PATI GAISMA - TIKAI LABĀKA!

 

                           

 

Priecājamies Tevi satikt mūsu mājaslapā!

Pro Lighting Latvia” nosaukums balstās uz stabila uzņēmuma darbību, kurš vērsts gan uz vairumtirdzniecības, gan mazumtirdzniecības nozari.

Aktīvi sākām darboties no 2014. gada. No uzņēmuma pirmsākumiem, mūsu galvenais virziens ir APGAISMOJUMS un viss par un ap to saistītais. Sākām ar spuldzēm – galveno avotu, kurš izstaro gaismu. Bet ar to taču nepietiek, vai ne? Tāpēc papildinājām mūsu piedāvājumu ar gaismekļiem: lustrām, stāvlampām, galda lampām, prožektoriem. Tā teikt, lai ir katra gaumei un vajadzībām. Nodrošinām gaismekļus gan dzīvojamo, gan industriālo telpu apgaismošanai. Un, protams, arī āra apgaismojumi ir pieejami pie mums, lai izgaismotu pagalmus, teritorijas, vai iekļautu kā dizaina elementus un akcentētu kokus, strūklakas teritorijā.

Tā kā cilvēkiem apgaismojums ir nepieciešams arī ārpus telpām, mūsu sortimentā ir pieejami augstas kvalitātes prožektori, galvas lukturi, pārnēsājamie lukturi - dažāda izmēra un jebkuram dzīves gadījumam – skrienot, dodoties pārgājienā, labojot automašīnu neapgaismotā vietā, ejot medībās, veicot remontdarbus jebkurā diennakts laikā, kā arī speciālajiem izmeklēšanas dienestiem darba procesā.

Mūsu Misija ir piedāvāt kvalitatīvu produktu un atsaucīgu servisu klientiem, uzklausot un īstenojot to vēlmes. Piemeklēt labāko individuālo piedāvājumu ik vienam pircējam un būt labākajiem sadarbības partneriem.

Mūsu Mērķis ir panākt, ka ar katru sadarbības vai projekta noslēgšanu klientam rodas prieks par iegādāto preci.

VĒRTĪBAS

Kvalitāte- Profesionāli un kvalitatīvi apgaismojuma risinājumi.

Ieguvums- Uzņēmums rūpējas, lai klienti varētu saņemt kvalitatīvus produktus un pakalpojumus par izdevīgām cenām. 

Uzticamība– mēs pildām dotos solījumus un darbojamies ilgtermiņā, tāpēc klienti un darbinieki uz mums var paļauties. Kā arī, nodrošinām ražotāju garantijas.