Philips Hue nodrošinās gan košus gan mierīgus toņus Jūsu telpas izgaismošanai ar kādu no 16 miljoniem pieejamo krāsu. Hue White un Color Ambiance spuldzes un gaismekļi būs lieliski piemērotas, ja vēlaties pieskaņot savu atmosfēru filmām, mūzikai, spēlēm, vai vienkārši romantiskam vakaram.
Vai Jūs rūpējaties par savām acīm? Philips LED parūpēsies, lai Jums būtu pieejams kvalitatīvs apgaismojums. LED spuldzes var nodrošināt nevainojamu gaismas kvalitāti dažādām vajadzībām. Kā arī izmantojot LED spuldzes, varat ietaupīt līdz 90% elektroenerģijas un naudas.
Ikvienai gaumei un vajadzībām! Dažāda stila, krāsu un lieluma dekoratīvie apgaismojumi, lai Jūs varētu atrast sev nepieciešamo. Vācu ražotāja Trio Lighting gaismekļu klāstā ietilpst gan mūsdienīgas, gan antīkā stila lampas.
Mūsdienās viss ir iespējams! Klasiski vecmodīgā izskata spuldzes, kas aprīkotas ar LED tehnoloģiju. Ne tikai piešķirs telpai gaismu, bet arī iederēsies tajā kā interjera elements, kurš pat izslēgtā veidā izskatīsies lieliski.
Apgaismojums profesionāļiem un speciālajiem dienestiem Uzlādējami prožektori, ar saules bateriju uzlādējami prožektori, rokas un galvas lukturi darbam, pārgājieniem vai skriešanai, lukturi ar Ultravioleto gaismu izmeklēšanai, apgaismojums sprādzien bīstamām vietām. Katrai profesijai un tās vajadzībām!
Rūpnieciskās spuldzes, prožektori, gaismekļi, kas paredzēti birojiem, veikaliem, sporta hallēm, noliktavām u.c. Kā arī ielu un ēku apgaismošanai.